היי נעים מאוד, שמי מרינה ליאושנקו ,נשואה ואמא לשני בנים מקסימים. בעלת B.A בפסיכולוגיה ,M.A בייעוץ חינוכי ותעודת הוראה בפסיכולוגיה. בנוסף לכך סיימתי את המסלול המקיף להכשרת מטפלים במכללת רטר בחסות אוניברסיטת חיפה וכיום אני מסטר NLP ,חברה רשומה בלשכת ה- NLP הישראלית.

את דרכי בעולם הטיפול התחלתי בתור עוזרת מחקר במרכז לבריאות הנפש גהה. הייתי חונכת של נערות בסיכון בעמותת "עלם " .משם המשכתי את דרכי בעולם החינוך הבלתי פורמלי עם נוער בסיכון. עבדתי בפנימיות וכחונכת לנוער הנושר ממסגרות חינוך, בביקור סדיר מטעם עיריית פ"ת.

בשנים האחרונות , בנוסף לטיפולים בקליניקה , אני יועצת גמילה מעישון במכבי שרותי בריאות . אני לוויתי מאות אנשים בדרך לשינוי המשמעותי בחייהם שגרם להם לשיפור עצום באיכות החיים.

עשיתי דרך ארוכה ,  כדי שכל אחד שמגיע אליי לטיפול , ירגיש שהוא נמצא בידיים טובות ומקצועיות ! 

השליחות שלי : לעזור לכל אחד , להאמין בעצמו וביכולתיו ! 

איך הגעתי לעולם המרתק של NLP

בתקופה מסוימת בחיי, עברתי משבר בחיי האישיים וכהרגלי חשבתי המון על המשמעות של מה שקורה לי בחיים. חיפשתי משהו שיכניס בי אור וחיוביות וכך הגעתי ללימודי NLP 

.במהלך הלימודים עברתי על עצמי, תהליך עמוק בשיטה זו. שמתי לב שאני מצליחה להסתכל על מה שקורה לי בחיים באופן חיובי יותר. במהלך התהליך הגעתי להמון תובנות, שמיום ליום חוללו אצלי שינוי גם בהרגשה וגם בהתנהגות . 

בעזרת טיפול NLP אנחנו משנים את הרגלי החשיבה שלנו לחשיבה חיובית ובכך מעצימים את תחושת המסוגלות שלנו שעוזרת לנו להגיע לכל מטרה, שאנו מציבים לעצמנו. בחרתי לטפל בשיטת הNLP כשיטה המאפשרת לך, לפתור בעיות ולהשיג את המטרות שלך בצורה יעילה ומהירה יותר.